Partneři portálu

Tisk

Cebia

cebia-logo.gif

Cebia, spol. s r.o., je leader na trhu v prověřování původu a historie vozidel. Společnost dlouhodobě pomáhá motoristům s bezpečným nákupem ojetých vozidel. Cebia nabízí vedle komplexní služby AUTOTRACER, která je dostupná on-line na www.zkontrolujsiauto.cz, řadu dalších služeb pro prověřování původu a originality vozidel. Podrobnější informace naleznete zde.

Vozidla s certifikátem Cebia REPORT:

Systém Cebia REPORT slouží ke klasifikaci vozidla a je jediným nástrojem na trhu, který dokáže na první pohled např. v inzerci odlišit ojetá vozidla s prokazatelnou a nezávadnou historií od těch ostatních. Systém Cebia REPORT hodnotí vozidlo podle výsledku kontroly stavu najetých kilometrů, podle prověření skutečného roku výroby, zdali není odcizené, zda není v leasingu a jestli VIN souhlasí se značkou a modelem. Zájemce o koupi ojetého vozu tak získá 5 klíčových informací přehledně ohodnocených hvězdičkami. Podrobnější informace naleznete zde.

Prověření vozidla v systému AUTOTRACER:

U vozidel, u nichž není uveden certifikát Cebia REPORT, nebo máte zájem o podrobnější informace, než jsou uvedeny na certifikátu, je na www.zkontrolujsiauto.cz k dispozici AUTOTRACER - on-line systém společnosti Cebia. Ten slouží k základnímu prověření historie vozidla a je masově používán motoristickou veřejností před koupí ojetého vozidla. Díky systému AUTOTRACER se dozvíte především historické záznamy stavu tachometru, ověříte skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození nebo o prodeji, získáte návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v dalších až 11 kategoriích. Podrobnější informace naleznete zde.


rci-2017.jpg
profil.jpg

RCI Financial Services, s.r.o. patří mezi nejvýznamnější značkové leasingové společnosti na českém trhu. Své služby nabízí pod obchodní značkou RENAULT FINANCE a DACIA FINANCE prostřednictvím sítě autorizovaných dealerů Renault po celé ČR.

Společnost RCI Financial Services, s.r.o. byla zapsána do obchodního rejstříku 1. ledna 1999 po podpisu Smlouvy o založení společného podniku pod názvem RCI Financial Services, s.r.o. mezi UniCredit Leasing CZ, a.s. (jednou z největších leasingových společností na českém trhu) a francouzskou RCI Banque S.A. (100% součást skupiny groupe RENAULT S.A. je jednou z největších značkových financujících společností na evropském trhu).

Hlavním předmětem činnosti společnosti je podpora prodeje vozů značky Renault formou nabídky financování prostřednictvím finančního leasingu, spotřebitelského úvěru a operativního leasingu vč. varianty full servis

Základní údaje o společnosti:

Název
 
RCI Financial Services, s.r.o.
 
Sídlo Želetavská 1525/1, 140 10 Praha 4 - Michle
Právní forma společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
 
1. ledna 1999
 
IČ. 25 72 23 28
DIČ
 
CZ 699003373
 
Bankovní spojení

 
Komerční banka
č.ú.
279426000287/0100

EUROP ASSISTANCE

obrazek-o-nas.jpg

Historie

V roce 2001 byla v Praze otevřena Europ Assistance Česká a Slovenská republika.

Asistenční centrála patří do druhé největší mezinárodní světové skupiny Europ Assistance Group. Již od roku 1963 poskytujeme služby klientům po celém světě. Nepřetržitě. 24 hodin denně / 7 dní v týdnu.

V současnosti více než 300 000 000 zákazníků po celém světě využívá asistenčních a pojistných programů Europ Assistance.

Poslání

Europ Assistance Česká a Slovenská republika je poskytovatelem komplexních asistenčních služeb a služeb likvidace pojistných událostí. Díky silnému mezinárodnímu zázemí a know-how skupiny nabízíme a poskytujeme naším zákazníkům komplexní specializovaná pojistná a servisní řešení šitá na míru potřebám klientů.

Při poskytování služeb využívá centrála Europ Assistance v Praze nejmodernější technologie Europ Assistance Group šité na míru potřebám klientů.

Kvalita komunikace, profesionální a pro-klientský přístup, nepřetržitá dostupnost, maximální péče o zákazníka, to vše jsou hlavní hodnoty a poslání Europ Assistance vyjádřené sloganem „You live we care“.

Kvalita

Europ Assistance Česká a Slovenská republika je držitelem certifikátů kvality ISO 9001:2009, 20000-1:2011 a 27001:05. Tyto certifikáty potvrzují správnost vnitřních procesů a vypovídají mimo jiné i o kvalitě poskytovaných služeb.

Ať se jedná o běžnou životní situaci či mimořádnou událost – náš tým je připraven kdykoliv poskytnout zákazníkům potřebnou pomoc či radu.

Cíle

Protože naší prioritou je osobní kontakt a zaměření se na pomoc našim klientům, zavazuje se Europ Assistance plnit Vaše požadavky kdekoli na světě, a to inovativním, zodpovědným a zcela individualizovaným způsobem.

  • Být na blízku
  • Stálé hodnoty
  • Inovace
  • Společenská a environmentální odpovědnost

Dceřiná společnost Česká pojišťovna Asistence

Česká pojišťovna a Europ Assistance se v roce 2011 dohodly na vybudování společného podniku, který bude poskytovat asistenční služby pouze klientům České pojišťovny. Tato nová společnost zahájila svůj provoz dnem 1.3.2012 pod názvem ČP ASISTENCE s.r.o.

Pro Europ Assistance se jedná o historicky první otevřenou dceřinou společnost. EA tímto potvrdila vysokou adaptabilitu a ochotu dále se rozvíjet a podílet se na nových projektech.

ČAAS

Od roku 2008 je Europ Assistance členem České asociace asistenčních společností. EA byla jedním ze zakládajících členů a v roce 2012 se do skupiny připojila i dceřiná společnost ČP ASISTENCE. Více informací o asociaci na adrese: www.caas.cz

Hlavní stránka Partneři portálu